Competitie

VOORJAAR 2020            Klik hier voor Speeldata

Dames Dubbel Dinsdag Middag

4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
T de Vreeze-de Boer (V, 13234285)
Fetsy de Jong (V, 14081938)
Lydia van der Meulen-Douma (V, 10096604)
Ali Postma (V, 10089039)
Klas Wiersma (V, 11653434)
 
Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond

4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
Olga Bruinsma (V, 26722305)
Fokje Franke-van der Wal (V, 31125018)
Catharina Schilstra (V, 28241134)
Anneke Wouda (V, 12979120)
Anita Postma (V, 29059216)
 
4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 2
Alie Hettinga (V, 20534310)
Jose de Moor (V, 29059208)
Gerry Visser (V, 21369860)
Joke Akkerman (V, 23647434)
Marianne Luimstra (V, 23647442)
 
4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 3
I Altenburg (V, 30656206)
Helma Siemensma-Reinsma (V, 22310258)
Wilma Oosterbaan-Wijbrandi (V, 23647418)
Tineke Algra (V, 31183891)
Sjoukje Haitsma (V, 31183751)
 
5e klasse – DE SKEARNETIKKERS 4
Baukje de Groot (V, 16778154)
Hinke Bakker (V, 22804242)
Franziska van der Tempel (V, 29951194)
Antje van der Goot (V, 27048810)
Hannie van der Wal (V, 22768165)
 
Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond

3e klasse – –E SKEARNETIKKERS 1
Johan Abma (M, 28263014)
Henk Hoekstra (M, 23506679)
Gelt de Graaf (M, 29586062)
Halbe Huitema (M, 29059194)
Rients de Jong (M, 22924108)
 
5e klasse – DE SKEARNETIKKERS 2
Ronald Sinnema (M, 29576636)
Yke van der Goot (M, 30577446)
J Bokma (M, 29991846)
Lukas van Middelaar (M, 14481995)
Jan Pieter Dijkstra (M, 15101797)
Jisk van der Velde (M, 30412609)
 
Heren Dubbel 50+ Donderdag Avond

1e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
G Hoekstra (M, 13668811)
Hessel de Jong (M, 20901887)
Klaas Dotinga (M, 16778243)
Klaas van der Veen (M, 16778421)
E.R. Kraeger (M, 10003592)
 
3e klasse – DE SKEARNETIKKERS 2
Thijs de Groot (M, 16803949)
Willem Boersma (M, 11292040)
Albert van der Laan (M, 22310282)
Gauke Zijlstra (M, 14885743)
Albert-Jan van Raalte (M, 13855735)
Jan Douwe Hogerland (M, 27048845)
David Konstapel (M, 11773324)
 
3e klasse – DE SKEARNETIKKERS 3
Haitze Wiersma (M, 10089098)
Henk Adema (M, 12036722)
Gijs Druijff (M, 12619280)
Otto van Veen (M, 12068233)
Jorg van Beem (M, 28221281)
 
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
Femmie Dotinga (V, 28116879)
Jitske Yntema (V, 17137470)
Barbara Sijpersma-van der Meer (V, 27809854)
Mariette Dotinga (V, 22905855)
Wietske Zeilstra (V, 15931684)
 
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
Ires Hoekstra (V, 31124976)
Kevin Postma (M, 35323582)
Thea Hoekstra (V, 29586054)
Tinus Schoot (M, 35323612)
Nieske Hoekstra (V, 35318287)
Morena van Dijk (V, 35546409)
Erwin de Jong (M, 36108391)

Gemengd 17+ Zaterdag

4e klasse – DE SKEARNETIKKERS 1
Ires Hoekstra (V, 31124976)
Kevin Postma (M, 35323582)
Tinus Schoot (M, 35323612)
Nieske Hoekstra (V, 35318287)
Morena van Dijk (V, 35546409)
Erwin de Jong (M, 36108391