Competitie

NAJAAR 2019

Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (Noordoost) – 3e klasse – Afdeling 3

Wedstrijden:

10-09-2019        de vliegende bal 5 – de skearnetikkers
17-09-2019        de skearnetikkers-TCW  1
24-09-2019        Goutum 5- de skearnetikkers
01-10-2019        de skearnetikkers- Makkum 2
08-10-2019        Rekke 2 – de skearnetikkers|
15-10-2019        de skearnetikkers – Franeker 1
22-10-2019        de skearnetikkers – Nomi 6

Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (Noordoost) – 3e klasse – Afdeling 2

Wedstrijden:

11-09-2019        de skearnetikkers – Net yn ’t Net 1
18-09-2019        IJlst 1 – de skearnetikkers
25-09-2019        de skearnetikkers – Makkum 1
02-10-2019        Akkrum 1 – de skearnetikkers
09-10-2019        de skearnetikkers – Franeker 2
16-10-2019        Rekke 1 – de skearnetikkers
23-10-2019        de vliegendebal 2 – de skearnetikkers

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 107

Wedstrijden:

13-09-2019        de skearnetikkers 1 – de skearnetikkers 2
20-09-2019        de skearnetikkers 2– Ten Woude 1
27-09-2019        de skearnetikkers 1 – Ready Harlingen 1
                        Net yn ’t Net 1 – de skearnetikkers 2

04-10-2019        Feanwalden 2 – de skearnetikkers 1
                        de skearnetikkers 2– Feanwalden 1
11-10-2019        de skearnetikkers 1 – Ten Woude 1
18-10-2019        Net yn ’t Net 1 – de skearnetikkers 1
                        Ready Harlingen 1 – de skearnetikkers 2
25-10-2019        Feanwalden 1 – de skearnetikkers 1
                        de skearnetikkers 2– Feanwalden 2

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 61

Wedstrijden:

13-09-2019        de skearnetikkers – de Kreilen 1
20-09-2019        de Bontekoe 2 – de skearnetikkers
27-09-2019        de skearnetikkers – Franeker 2
04-10-2019        de vliegende bal  5 – de skearnetikkers
11-10-2019        de skearnetikkers – de leechkamp 2
18-10-2019        Franeker 3 – de skearnetikkers
25-10-2019        de skearnetikkers – Goutum 5

VOORJAAR 2019 (11 teams)           Klik hier voor Speeldata

Dinsdagmiddag

DE SKEARNETIKKERS 1
Alie Postma (V, 10089039)
Fetsy de Jong (V, 14081938)
Lydia van der Meulen-Douma (V, 10096604)
Klas Wiersma (V, 11653434)

Dinsdagavond

DE SKEARNETIKKERS 1
Anita Postma (V, 29059216)
Olga Bruinsma (V, 26722305)
Anneke Wouda (V, 12979120)
Catharina Schilstra (V, 28241134)
Fokje Franke-van der Wal (V, 31125018)

DE SKEARNETIKKERS 2
Jose de Moor (V, 29059208)
Gerry Visser (V, 21369860)
Alie Hettinga (V, 20534310)
Joke Akkerman (V, 23647434)
Marianne Luimstra (V, 23647442)

DE SKEARNETIKKERS 3
Sjoukje Haitsma (V, 31183751)
Tineke Algra (V, 31183891)
Wilma Oosterbaan-Wijbrandi (V, 23647418)
I Altenburg (V, 30656206)
Helma Siemensma-Reinsma (V, 22310258)

DE SKEARNETIKKERS 4
Hinke Bakker (V, 22804242)
Baukje de Groot (V, 16778154)
Franziska van der Tempel (V, 29951194)
Antje van der Goot (V, 27048810)
Barbara Sijpersma-van der Meer (V, 27809854)

Woensdagavond

DE SKEARNETIKKERS 1
Johan Abma (M, 28263014)
Henk van der Meer (M, 16290895)
Gelt de Graaf (M, 29586062)
Henk Hoekstra (M, 23506679)
Halbe Huitema (M, 29059194)

DE SKEARNETIKKERS 2
Ronald Sinnema (M, 29576636)
Yke van der Goot (M, 30577446)
J Bokma (M, 29991846)
Lukas van Middelaar (M, 14481995)
Jisk van der Velde (M, 30412609)
Jan Pieter Dijkstra (M, 15101797)

Donderdagavond

DE SKEARNETIKKERS 1
Klaas Dotinga (M, 16778243)
Klaas van der Veen (M, 16778421)
G Hoekstra (M, 13668811)
Hessel de Jong (M, 20901887)
Erik Kreager (M,

DE SKEARNETIKKERS 2
Thijs de Groot (M, 16803949)
Willem Boersma (M, 11292040)
Gauke Zijlstra (M, 14885743)
Albert van der Laan (M, 22310282)
Albert-Jan van Raalte (M, 13855735)
Jan Douwe Hogerland (M, 27048845)
David Konstapel (M, 11773324)

DE SKEARNETIKKERS 3
Henk Adema (M, 12036722)
Haitze Wiersma (M, 10089098)
Gijs Druijff (M, 12619280)
Otto van Veen (M, 12068233)
Jorg van Beem (M, 28221281)