Informatie

 


Clubblad 2017

 

 

 

 

Sponsors
Voorzitter

Jouke Tamsma

0515 - 426 907
voorzitter@skearnetikkers.nl

Secretaris

Gauke Zijlstra

0515 - 420 886
secretaris@skearnetikkers.nl

Penningmeester
Leden

Ingrid de Vries

06 - 246 906 11
tennislessen@skearnetikkers.nl

 

Marjan van den Berg

algemeenlid@skearnetikkers.nl

 

Website beheer

website@skearnetikkers.nl

Parkbeheer
Ledenadministratie
V.C.L.

Femke van der Linden

0640917505
competitieleider@skearnetikkers.nl

Activiteitencommisie

Trees de Vreeze en Baukje de Groot

activiteitencommissie@skearnetikkers.nl

Jeugdcommissie

Jitske Dijkstra-Yntema

06-20962409
jeugd@skearnetikkers.nl

Baancommissaris
Kantinecommissie

Jan Douwe Hoogland en Olga Bruinsma

kantinecommissie@skearnetikkers.nl

Trainer

Sybren van Bethlehem

sybren@continutennis.nl

Laatste nieuws
Stem op onze club voor extra sponsormunten!

Onze club kan ook nog 500 extra sponsormunten verdienen.
Breng je stem …

We doen mee aan de Jeugd Sponsor Actie van Poiesz Supermarkten!

We zijn ingeloot voor de 13e Poiesz Jeugd Sponsor Actie! 
Met uw …

Informatie

 


Clubblad 2017

 

 

 

 

Sponsors
Informatie

 


Clubblad 2017

 

 

 

 

Sponsors
Laatste nieuws
Stem op onze club voor extra sponsormunten!

Onze club kan ook nog 500 extra sponsormunten verdienen.
Breng je stem …

We doen mee aan de Jeugd Sponsor Actie van Poiesz Supermarkten!

We zijn ingeloot voor de 13e Poiesz Jeugd Sponsor Actie! 
Met uw …